PDA

Zobacz pełną wersję : dzień dobry:)



maryann
21-08-2013, 10:24
Jestem bardzo szczęśliwa, że istnieje takie forum. Chustujemy od 4 tygodni. Staramy się żyć w harmonii z naturą już od dłuższego czasu. Pojawienie się córeczki postawiło przed nami nowe, czasem trudne, ale wspaniałe wyzwania. Dziękuję wszystkim, którzy tworzą, współtworzą forum, jest źródłem wielu rad, pociechy. Pozdrawiamy:heart:

samasia
21-08-2013, 15:47
Witaj :) Na pewno znajdziesz tu pokrewne dusze :)

Serfen
21-08-2013, 22:25
Witaj :hello:

dzieckoziemi
21-08-2013, 22:30
Witaj, miło, że dołączyłaś. :)

huskymama
23-08-2013, 00:00
witaj
zgadzam się z Tobą w 100% !
Ja się dzięki forum upewniłam, że dobrze postępuję i że to całe noszenie, AP, EC itd nie jest z kosmosu mimo, że nikt z rodziny i wokoło tak nie postępuje...bo jako świeżo upieczona mamuśka popadałam czasem w wątpliwości gdy wszyscy wokół wygłaszali swe mądrości :roll:....a ja marnowałam swą energię na walkę na argumenty hehehe ale było minęło teraz jestem mądrzejsza i już nie taka świeżo upieczona....;)
A co do harmonii z naturą to tez się całe życie starałam żyć zgodnie a przynajmniej tak mi się wydawało ale prawdziwa świadomość i eko maniactwo to na mnie spłynęła dopiero na macierzyńskim...tak sobie myślę że po urodzeniu dziecka to chyba się uaktywnia w wielu z nas ta dzika i intuicyjna część i potem kończymy jako eko mamy z dziećmi w "szmatach", pucujące domy sodą i octem, z pralkami pełnymi orzechów ;-)
Się rozpisałam ale ja tak zawsze więc wybaczcie...nie ma człowiek z kim pogadać to się produkuje elektronicznie :hide:

maryann
23-08-2013, 17:07
dziękuję za miłe powitanie:) również borykałam się z wątpliwościami pod wpływem komentarzy bo się przyzwyczai albo rozpieszczacie dziecko. Ale grunt to wierzyć w to co się robi.