PDA

Zobacz pełną wersję : witam:-)



tigi
19-08-2013, 14:25
witam wszystkich użytkowników:-)

jestem na etapie spodziewania się maluszka i w związku z tym prowadzę "badania rynku", a że mam wizję na używanie chusty i pieluch wielorazowych <chociaż na razie nie mam wielkiego pojęcia ani o jednym ani o drugim>, to z przyjemnością będę słuchać Waszych propozycji i porad w różnych wątkach tego forum:-)

nie ukrywam, że jestem trochę przerażona ilością danych, no ale jakoś dam radę:-)

pozdrawiam serdecznie!:-)

Stella
19-08-2013, 14:27
Witaj, czytaj, pytaj ucz się :)

Pasiata
19-08-2013, 23:32
Witaj :)

MamaHenia&Stasia
19-08-2013, 23:34
czytaj czytaj, witamy ;)

huskymama
23-08-2013, 22:11
Hello :hey:

Też jeszcze nie tak dawno błądziłam w temacie. Ciągle pytałam koleżanki czym się te "szmaty" od siebie różnią i czemu to takie drogie :D teraz wypróbowałam już kilka i w końcu wiem co to znaczy że dobrze odciąża i że się dobrze dociąga. W przypadku pieluch to była dopiero jazda, te wszystkie rodzaje materiały wkłady itd nie ogarniałam na początku tematu, a jak już ogarnęłam to i tak przeczytałam "pożegnanie z pieluszkami" i skończyło się na EC i 2 wełnianych otulaczach ecodidi :mrgreen:, w które namiętnie pakuje tetrę i wszystko co się nadaje. Mąż zachwycony bo pralka idzie raz na tydzień i to czasem tylko dlatego że boję się żeby mi te szmatki nie zgniły :P pozdrawiam i powodzenia życzę, bo początki najgorsze.

dzieckoziemi
23-08-2013, 22:28
Witaj i nie bój się - forum się wydaje nie do ogarnięcia na początku, ale szybko opanujesz nawigację. :)