PDA

Zobacz pełną wersję : flexi tot czy snap in one?



ala
10-04-2009, 22:42
pomijając to że do flexi potrzebny jest otulacz
która jest bardziej chłonna? 8))

Akacja
20-04-2009, 10:50
Flexi mi coraz bardziej chodzi po głowie, więc podbijam pytanie.
I gdzie je można dostać?

Biedronka
20-04-2009, 10:51
pod koniec tyg .maja juz być NA PEWNO u nas :lol:

stokrotka.a
20-04-2009, 10:53
Można dostać w Nowa Matka Polka
http://www.nowamatkapolka.pl/go/_catego ... =2&lang=pl (http://www.nowamatkapolka.pl/go/_category/?idc=id_12&page=2&lang=pl)

snap in one mnie nie zachwyciły.
Z tym że snap to kieszonki albo albo raczej AIO a flexi to formowanki.
Też mnie interesują. :roll:

ala
20-04-2009, 11:21
mnie interesuje chłonność, czy jest porównywalna

inka3
01-11-2009, 03:37
trudno mi powiedzieć czy chłonność jest porównywalna, bo przy Snap in One prawie zawsze wszystko wychodziło bokiem...;)
natomiast Flexi Tot bardzo lubię i choć jest to pieluszka formowana polecana do stosowania z otulaczem, ja używam ją bez otulacza (często również na noc i jak na razie nic nam nie przeciekło i nie przemiękło (moje dziecko ma 3 miesiące)

Biedronka
01-11-2009, 10:08
Ja wam jeszcze napisze od siebie że flexi się wyrobia z chlonnościa jak je sie troche poużywa ;)

atelka
01-11-2009, 10:58
a mi bardziej podpasowały snapy :)
ale chyba dlatego że nie lubię formowanek bo z otulaczem sobie nie radziłam. chłonność lepsza wg mnie w snapach.

atoja
01-11-2009, 22:10
IB na dzień jest OK. W nocy porażka. ZAWSZE przeciekała. A ja nie z tych co to dziecku jedna pieluchę na noc serwują :ninja:
Flexi w dzień używałam bez otulacza i przy częstym zmienianiu przecieków nie było. W nocy pieluszka też daje radę ale z otulaczem of kors :rolleyes:.
Czy to kwestia chłonności :roll: może raczej budowy :?:

Ja tam lubię i IB i flexi.

Pondo
02-11-2009, 15:13
Bardzo lubię IB snap, ale ..kupa zawsze wychodzi bokiem, zawsze..ale że wiem kiedy Balbiśka (orientacyjnie ) strzeli kupsztala, to wtedy SNAP nie zakładam!

Flexi tot są ładnie, bardzo ładnie chłonne..powiedzmy ,ze jak około 4/5 rano założę jej flexi to do 9 zupłnie ładnie sobie obie razem z Malutką śpimy. Dłużej nie testowałam - zresztą nigdy dłużej nie siedzimy w żadnej pieluszce bo..bo nie:D
Gumeczki boczne ładnie trzymają w razie niepzrewidywanej kupki..
Z formowanek flexi schnie najszybciej. i jest najzgrabniejsza na pupie.Po kilkudziesięciu praniach nadal w stanie bdb.
Z formowanek to mój faworyt.
Choć M woli bambusowe..