PDA

Zobacz pełną wersję : Zosia będzie miała swoją piewszą chustę :)



Ane
14-08-2013, 00:28
Witajcie,

Jestem Ania. Niedawno zostałam szczęśliwą mamą i mieszkanką warszawskiego Bemowa. Zośka jest cudowna i dziś skończyła 10 tygodni. Podobnie jak mama i tata bardzo lubi się przytulać :) i my też chcemy mieć Ją jak najbliżej.

Chustowanie zawsze wydawało mi się interesujące, ale dopiero teraz kiedy kręgosłup odmawia posłuszeństwa, spacery w wózku są źródłem stresu i płaczu, a ograniczenia architektoniczne utrudniają przemieszczanie postanowiłam zgłębić temat :)

Jestem troszkę zabieganą mamą i boję się że sprawne wiązanie chusty zajmie mi wieki ;) dlatego na początek chyba zdecyduję się na chustę kółkową...choć jakoś z drugiej strony gdzieś tam głęboko czuję, że nie ma aż tak dużego potencjału jak chusty wiązane... ale cóż od czegoś trzeba zacząć :)

Pozdrawiam ciepło,
Ania

samasia
14-08-2013, 07:16
Hej, ja też mam Zosię (4-miesięczną) i też jestem z Bemowa, a dokładniej z okolicy Hali Wola i ratusza :) Chcesz, to możemy się spotkać na spacerku na obgadanie chust :) Mam kółkową i tkaną do pomacania ;)

annmay
14-08-2013, 10:06
Cześć! Też jestem Ania i marzę o córeczce Zosi ;)
Zachęcam do spróbowania jednak chusty tkanej, daje znacznie więcej możliwości i jest mniej obciążająca dla kręgosłupa. Kółkowa raczej na szybkie dojścia i krótsze spacerki.
Jak będziesz potrzebowała pomocy to służę radą :)

samasia
14-08-2013, 11:53
Kółkowa też nie jest wcale taka łatwa, wymaga wprawy i pamiętania o wielu elementach, bo inaczej kółko ląduje gdzieś na piersiach albo jeszcze niżej :P A wczoraj, o zgrozo, niechcący wsadziłam Zosię do kółkowej na odwrót, tak że trzeba było pociągać za przeciwne krańce chusty na kółkach, żeby ją dociągać... No, nieważne :P Wniosek jest taki, że do każdej chusty potrzeba trochę cierpliwości i treningu :) Albo osoby, która wszystko pokaże - najlepiej doradczyni chustowej ;)

Ane
14-08-2013, 20:50
Samasia bardzo chętnie przyjrze się chustom z bliska :)! Ją mieszkam niedaleko mcDonalds na końcu gorczewskiej więc nie tak daleko :)
Annmay - dzięki, pomoc na początku mojej przygody z chustami nieoceniona :)

samasia
15-08-2013, 05:47
Spokojnie w zasięgu spaceru :) To się polecam, pałętamy się tu codziennie :)

dzieckoziemi
03-09-2013, 00:04
Witaj na forum. :) I jak - udało Ci się ogarnąć temat wiązania?