PDA

Zobacz pełną wersję : pasy w ergonomikach



satt
13-08-2013, 21:37
Jestem na etapie wyboru nosidła. Wiem, że na noszenie Młodego jeszcze za wcześnie, ale wolałabym kupić już, bo za chwilę gotówka na to przeznaczona się cudownie rozpłynie.

Do tej pory brałam pod uwagę tylko Tulę, tylko ona mi się wizualnie podoba. Ale się zastanawiam jak z tymi pasami, bo może jednak manduca będzie lepsza. Bardzo się przydaje możliwość skrzyżowania pasów na plecach? Czy dzięki temu ciężar się jakoś lepiej rozkłada?

Nie mam niestety możliwości przymiarki ani Tuli, ani Manduci, ani niczego innego.
Nie mam pojęcia co będzie wygodniejsze i tak sobie myślę i gdybam :oops:

a8ii
14-08-2013, 10:18
Ja mam Nosidło od Gosi - Nubik :) Bardzo fajne i wygodne. Wizualnie też bardzo ładne:) Tu na forum znajdziesz co najmniej kilka mam szyjących nosidła i niektóre z projektów jeśli chodzi o wygląd na głowę biją Tulę (to tak w mojej opinii:) )

satt
14-08-2013, 19:28
dzięki, będę zamawiać Nubigo :)

morepig
14-08-2013, 19:38
Jestem na etapie wyboru nosidła. Wiem, że na noszenie Młodego jeszcze za wcześnie,
o tym bylo milion watkow, ostatnie dwa dni- dwa wątki. to kiedy mozesz zaczac zalezy od nosidla, noszenia, godzin noszenia, dziecka- wszystkiego.


Do tej pory brałam pod uwagę tylko Tulę, tylko ona mi się wizualnie podoba. Ale się zastanawiam jak z tymi pasami, bo może jednak manduca będzie lepsza. Bardzo się przydaje możliwość skrzyżowania pasów na plecach? Czy dzięki temu ciężar się jakoś lepiej rozkłada?

Nie mam niestety możliwości przymiarki ani Tuli, ani Manduci, ani niczego innego.
Nie mam pojęcia co będzie wygodniejsze i tak sobie myślę i gdybam :oops:

tak, skrzyzowanie pasów jest mega wygodne. osobiscie niecierpiałam tuli, poszła pod młotek prawie od razu po kupnie...
manduca- już jest za duża (z majtkami) i jeszcze za mała (bez majtek) pewnie. ile młdoe ma wzrostu? bo manduca jest najwygodniejsza od 6mies w gorę, od 80cm.
przy małym niemowlaku to bym brała pod uwage marsupi, bondolino, ono...