PDA

Zobacz pełną wersję : 9 sierpnia Gdańsk Strzyża sklep osiedlowy Dominik;)



KaiDo
12-08-2013, 22:12
Mama z maluszkiem w pasiaku i starszym synkiem obok. Jeśli tu zaglądasz to pozdrawiam! :hey:

Jeremiahu
12-08-2013, 23:08
Tęczowy pasiak? Widziałam tam ostatnio koło placu zabaw mamę z maluchem w takim pasiaku i starszy synek obok na rowerze.

KaiDo
13-08-2013, 23:10
Tęczowy pasiak? Widziałam tam ostatnio koło placu zabaw mamę z maluchem w takim pasiaku i starszy synek obok na rowerze.
nie był to tęczowy pasiak, ale nie wiem co to była za chusta - nie mogłam zidentyfikować
OT< Jeremiahu, Ty bywasz w tamtej okolicy? może jakiś wspólny spacer?:)

margarita
14-08-2013, 08:41
jesli pasiak brazowo-pomaranczowy (namib nati), a syn okularnik to obstawiam, że to my:-)

KaiDo
14-08-2013, 22:02
jesli pasiak brazowo-pomaranczowy (namib nati), a syn okularnik to obstawiam, że to my:-)

to jeszcze kto inny był, bo pasiak (drobne prążki) z zielenią i rózem zdaje się, a chłopiec był bez okularów

ale cieszy mnie, że tak dużo noszących na Strzyży!:) Margarita, mieszkacie gdzieś tutaj?

Jeremiahu
15-08-2013, 00:06
A bywam, bywam - bo tam mieszka jeszcze forumowa karminek i sobie tam spacerujemy, wiec jak wrocimy z urlopu to po 27.08 chetnie sie spotkam:)

margarita
15-08-2013, 14:29
to jeszcze kto inny był, bo pasiak (drobne prążki) z zielenią i rózem zdaje się, a chłopiec był bez okularów

ale cieszy mnie, że tak dużo noszących na Strzyży!:) Margarita, mieszkacie gdzieś tutaj?


ok:)
Nie, my tam znajomych mamy i bywamy dość często. Póki co na razie myślimy o przeprowadzce do 3miasta (najprawpodobniej by na obrzeża Gdyni padło -żeby choć ciut mniej się czuć jak w wielkim mieście. Wszystko najprawdopodobniej wyklaruje się zimą

A czy któraś z Was posiada kółkową zieloną babylonię? Bo też mi się zdarzyło ostatnio w Gd widzieć :>

KaiDo
23-08-2013, 22:23
A bywam, bywam - bo tam mieszka jeszcze forumowa karminek i sobie tam spacerujemy, wiec jak wrocimy z urlopu to po 27.08 chetnie sie spotkam:)

chętnie pospaceruję z Wami, tylko póki co druga połowa września - bo my za tydzień zaczynamy urlop:)

ok:)
A czy któraś z Was posiada kółkową zieloną babylonię? Bo też mi się zdarzyło ostatnio w Gd widzieć :>
ja nie mam i nie znam nikogo stąd, kto by miał