PDA

Zobacz pełną wersję : MT



ajlinka
08-04-2009, 23:47
Dziewczyny, chcę zakupić MT dla mojej córci, co uważacie na temat tych?

http://www.kangoogoo.com/produktymt.html

Czy panel uszyty z atłasu jest dobrym pomysłem? (pytam bo wzór materiału bardzo mi się podoba:)

czukczynska
09-04-2009, 07:54
Tu masz recenzje :
http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?f=23&t=3913

Miałyśmy okazję tesować MT kangoogoo -są naprawdę fajne,świetnie uszyte.
Przemyśl dokladnie,czy MT na pewno będzie dobry dla twojego dziecka.Ile ma miesięcy?

ajlinka
09-04-2009, 11:03
Izka ma 6 miesięcy, tak myślę że teraz jeszcze troszkę za duża będzie ale ponoć można podwinąć i będzie dobrze, a jak myślisz co z tym atłasem, czy to dobry pomysł?

april
09-04-2009, 11:25
Izka ma 6 miesięcy, tak myślę że teraz jeszcze troszkę za duża będzie ale ponoć można podwinąć i będzie dobrze, a jak myślisz co z tym atłasem, czy to dobry pomysł?
A siada już sama?
Mt jest dla dzieci, które same siadają. Nie siedzą posadzone przez kogoś ale same potrafię usiąść.

ajlinka
09-04-2009, 12:12
jeszcze nie siada sama, dopiero siedzi gdy się ją posadzi i to nieco chwiejnie, ale z Mei Tai mogłabym poczekać aż ona będzie na to gotowa, tylko chciałabym już go mieć :) szalenie mi się podobają, po prostu zachorowałam na niego :)

april
09-04-2009, 12:29
To ja nie wiem w czym problem :wink:

myrra
09-04-2009, 12:32
Kochana, jak Ci się podoba - to kupuj :) Przeciez o to chodzi, żebys miała coś, co bedzie Ci sie podobać i w czym przyjemnie bedzie się nosić :)

A co do siadania/siedzenia - są rózne szkoły. Ja skłaniam się ku opcji dziecko stablinie siedzące, niekoniecznie już siadające. Ale to tylko moje zdanie.

czukczynska
09-04-2009, 15:54
A z atłasem to niezły pomysl -wygląda swietnie,Ja np mam nosidlo jedwabne.
Śmiało kupuj-firma dobra i sprawdzona,świetny kontakt itp

madorcia
13-04-2009, 22:59
A co do siadania/siedzenia - są rózne szkoły. Ja skłaniam się ku opcji dziecko stablinie siedzące, niekoniecznie już siadające. Ale to tylko moje zdanie.

No własnie - moja starsza siedziała stabilnie posadzona w wieku 5 miesięcy, siadła sama w wieku 11 ! Wcześniej stanęła i poszła przy meblach.
Mam wrażenie, że jednak nadawałaby się na MT...
Chociaż wtedy nic o nich nie wiedziałam... niestety,,,,,,, :hide: