PDA

Zobacz pełną wersję : Jak ułożyć??



anitanelka
07-04-2009, 14:53
Po pierwsze zaczynamy działać z kółkową i pytanie mam takie... ja naciągnąć chustę, żeby dobrze trzymała. Nie mam siły naciągnąć przez kółka ja Nela już siedzi w chuście i jak zaczyna się prężyć to wypada dołem :roll:

Po drugie... znajoma ma pouch i próbuje w nim nosić 1,5 miesięcznego Stasia... ale Staś nie chce współpracować i jak tylko go układa to prostuje nóżki i robi się z niego mała kłoda :roll: nie wiem jak im pomóc

Nymphadora
07-04-2009, 15:57
W kolkowej powinno byc mniej wiecej jedna trzecia materialu pod udami dziecka, az do samych dolow podkolanowych, wtedy nie ma szans, zeby dziecko dolem wypadlo. Najlepiej naciaga sie kolejne pasma chusty podskakujac - musisz wyprobowac :wink:

aliona
07-04-2009, 16:14
zanim włożysz młodą, chustę naciągnij sobie tak żeby ta kieszonka, w którą później włożysz dziecko nie była zbyt wielka. zostaw sobie tylko tyle miejsca ile potrzeba żeby włożyć dzidkę. żebyś potem nie miała zbyt dużo materialu do dociągania.
zadbaj też o to, żeby ta część chusty, która przechodzi przez kółka nie była poskręcana, inaczej będzie Ci się trudno dociągało.

co do poucha... może maly nie lubi pozycji kołyski? niektóre dzieci jej nie akceptują.

powodzenia życzę :thumbs up:

ithilhin
07-04-2009, 17:28
W kolkowej powinno byc mniej wiecej jedna trzecia materialu pod udami dziecka, az do samych dolow podkolanowych, wtedy nie ma szans, zeby dziecko dolem wypadlo. Najlepiej naciaga sie kolejne pasma chusty podskakujac - musisz wyprobowac :wink:

z malym dzieckiem lepiej nie podskakiwac, lepiej uniesc dziecko razem z chusta i dociagnac material kawalek po kawalku.
zanim wlozyzs dziecko uloz rowno material w kolkach, zeby ewentualne faldy nie utrudnialy przeciagania

anitanelka
07-04-2009, 19:13
dzięki za rady, wypróbuje jutro... dzisiaj odwaliłam taki numer że słów mi brakuje... nie mam siły na żadne próby dzisiaj

Jednym słowem Nelka jest fioletowa od gencjany :oops: