PDA

Zobacz pełną wersję : mamine.pl



mi.
30-07-2013, 21:34
Lubię Lidkę.
Bo jest taka... niezależna, wrażliwa, odważna, prawdziwa.
Bo tworzy zestawienia, których nie użyczysz w innych popierdółko-mamowo-dzieciowych sklepach.
Zna potęgę gadżetu.

Lubię Mamine.pl (http://www.mamine.pl/)
Bo lubię piękne przedmioty.
Uważam, że ważne aby tworzyć domową, dziecięcą, mamową codzienność z piękna.
Ze szlachetnych, świetnej jakości materiałów.

Lubię sprawiać sobie upominki.
Bo czasem po prostu nie można czekać do urodzin. do imienin. do dnia... kogośtam.
I lidkowe-mamine produkty są idealnymi upominkami.

Małe, niby-niepotrzebne.
Piękne.
Przyjemne.
Dobre.
POTRZEBNE.

Nie, Lidka nie spełni KAŻDEJ zachcianki. Bo ma zasady.
Ale pomoże uczynić - wspomnianą już - codzienność przyjemniejszą :)
W ten swój, niepowtarzalny sposób.

PIĘKNY!

ściskam Cię, Lidko i trzymam kciuki za rozwój firmy! :heart:

buziak,
mi.
aka Zachwycona Klientka

Bialawanilia
30-07-2013, 23:36
Mamine...hmmm :rolleyes:

...to przez Mamine wpadłam w sidła zakupów na handmade
...to przez Mamine stałam się posiadaczką więcej niż dwóch toreb
...to Mamine upiększa moje macierzyństwo
...to Mamine dopieszcza moje poczucie estetyki u mych chłopaków
I w końcu...
...to Mamine jest moim sposobem na poprawę humoru, wystarczy włączyć stronę http://www.mamine.pl i buzia od razu rozpogadza się z zachwytu nad nowościami

Zakupy u Lidki to sama przyjemność. Polecam bardzo gorąco :)

moli1978
31-07-2013, 00:07
:love::love::love:
:heart::heart::heart:

bo brak mi słów.....

pyzata
31-07-2013, 11:43
czy kiedykolwiek wpadłabym na pomysł, że potrzebuję pokrowca na książeczkę zdrowia? Lidka ma takie genialne w swej prostocie pomysły, a ich wykonanie jest wyjatkowo staranne. A jakość materiałów, np w ubrankach zupełnie niespotykana, nie mówiąc już o niepowtarzalnym designie.Dzięki Mamine.pl wnoszę kolor i niebanalny wzór do swojego macierzyństwa i swojej codzienności. No i muszę to napisać: nieczęsto mam okazję "biznesowych" rozmów z kimś tak po prostu sympatycznym, profesjonalnym i skromnym jednocześnie.

Bushido
01-08-2013, 22:32
cuda, wczoraj doszla torebka i cudna spodniczka w groszki :) teraz marze o cud torbie takej jak ta w maszyny :heart:

egla30
01-08-2013, 22:57
Oj nie kuście bo i mnie się kilka rzeczy wymarzyło ostatnio ;) FB robi swoje :-)

mi.
01-08-2013, 23:07
ten no... nie pitol, tylko SIĘ SKUŚ!
nawet nie wiesz jaka to przyjemność :rolleyes:

Pat
02-08-2013, 22:56
mi., od tej strony Cię nie znałam :D (patrz: pierwszy post)

Też lubię mamine.pl. Pamiętam moją pierwszą wizytę w wirtualnym sklepie - rrrany, ale foty! ;-) I Lidkę lubię, bo jest szczera, odważna i z wizją. WŁASNĄ wizją!
Lubię moją torebkę od Lidki. Lubię pokrowce na książeczki zdrowia (wreszcie nie gubię wyników badań :ninja:). Coś tam jeszcze na pewno polubię ;-)

egla30
02-08-2013, 23:34
I po co ja tu zajrzałam? no po co? ;)

katsos
06-08-2013, 03:43
Spodenki z mamine to był mój pierwszy zakup na forum i okazało się, że to od razu strzał w dziesiątkę. Pasowały szybciutko po porodzie i mam nadzieję, że jeszcze długo posłużą a przede wszystkim... jakie są piękne i oryginalne :applause:. Gdyby tylko ubranka dla dzieci nadal były w ofercie, to ciuszki od mamine pewnie stanowiłyby pokaźną część Synkowej garderoby.
Mam też muszkę i Syn naprawdę zadał szyku na własnym chrzcie.
Z mamine korzystam póki co wbrew hasłu o tym, że te akcesoria są zupełnie niepotrzbne ;) - dla mnie pokrowiec na książeczkę zdrowia to chyba najpraktyczniejszy dzieciowy gadżet. Mogę schować i książeczkę, i wszystkie karteczki, karteluszki do drugiej kieszonki a do tego bardzo cieszy oko, oj, bardzo :).
Zdecydowanie, jeszcze wrócę, ponieważ rzeczy są śliczne a kontakt za każdym razem przemiły, dziękuję!

ślimaczuś
12-08-2013, 08:51
Lubię Lidkę i mamine.pl :D
Za to, że podchodzi do klienta z szacunkiem i zaufaniem, nic na siłę z pełną wyrozumiałością. Łatwo można z Lidką ustalić różne techniczne kwestie.
Lubię za to, że jej wyroby są takie nieprzeciętne. Nawet mój mąż docenił tkaniny z których Lidka tworzy, a z niego wybredna bestia :D
Obecnie jedno z etui na książeczkę zdrowia służy mi jako etui na dokumentację ciążową :D w końcu dla lokatora zakupiona (chyba - bo raczej mnie obecnie cieszy).
Moja córka na widok rzeczy od Lidki powiedziała "moje" zabrała część i uciekła :D
Lubię takie rzeczy bo czynią rzeczywistość piękniejszą i fajnie mieć rzeczy, które cieszą oko i są ładne.

moli1978
12-08-2013, 11:40
:heart::heart::heart:

mamaŁucji
02-10-2013, 11:00
Spódniczka Paryżanka to ulubione odzienie mojej córci:heart:

zewelinal
03-10-2013, 22:21
super, polecam i kontakt fajny i asortyment idealny :)

moli1978
06-10-2013, 00:09
Dziękuję!!!

scarlet
09-10-2013, 18:51
Mam nadzieję, że nie naskoczycie na mnie za szczerość. Ja podziwiam cały czas, ale zniechęciłam się do kupowania.
Mam bowiem tę spódniczkę jedną z pierwszych chyba dwustronną. I niestety, mimo prania ręcznego, po dwóch razach ściągacz już nie trzymał, zrobiła się w nim nawet dziurka. Mój błąd, że nie reklamowałam... Trudno się mówi.

Ale na FB mam zaznaczone "lubię" :)

sensibileanima
14-10-2013, 15:00
my posiadamy piękne spódniczki od moli :beat:
teraz chyba czas na etui na książeczkę :rolleye:

rafandynka
14-10-2013, 15:22
Choć To zupełnie nie moja bajka, bo nie lubię niepraktycznych rzeczy, to jestem absolutnie urzeczona doborem wzorów, kolorów, materiałów, zdjęciami i opisami <3

dirk5
20-05-2014, 00:23
To jest fota z pewnego ślubu. Forumowego ;). Ale liczę, że Para Młoda nie pogniewa się o kradzież tej fotki.

http://4.bp.blogspot.com/-dr8kj1qvmWM/U3nZ8zLFopI/AAAAAAAABgI/YJqhBTQ8bT0/s1600/IMG_11a.JPG

Ja tej pięknej torby nie kupiłam, tylko wygrałam :D. Lidka pozwalała mi wybierać tysiąc razy, cierpliwość okazała niezmordowaną.

A torbę tę cudną eksploatuję non stop. Idąc po dzieciaki do przedszkola, gdy po drodze załatwiam zakupy, na spotkaniach bardziej oficjalnych - jak widać ;).

Niesamowity fuks mnie spotkał, bo przedtem na te torby tylko spoglądałam tęsknie i z podziwem. Dzięki, Artystko :love:

czukczynska
20-05-2014, 06:39
Moje starsze dziecko na urodziny dostało 3 torby Mamine - listonoszkę,dziwną i na zakupy")
Jest zachwycona :) Ja zreszta też.
Piękne , niebanalne ,wpadające w oko :)