PDA

Zobacz pełną wersję : pierwsze próby z EC



ifinoe
05-02-2008, 14:18
zaczęłam wysadzac Matyldę po jedzeniu, bo zauważyłam, że wtedy właśnie siusia
obecnie wygląda to tak, że dopóki trzymam ją nad umywalką Matylda z wielm zainteresowaniem ogląda sobie łapki, a jak ja już skapituluję i położę ją z powrotem na przewijak, to od razu pojawia się wieeelka fontanna :lol:

serafinka
05-02-2008, 14:31
mój Bronuś korzysta z nocniczka i zawsze jak go wysadze to robi siusiu i nie wiem czy tak trafiam czy robi to żeby zrobić mi przyjemność ( zeby mama sie cieszyła)???

Bianka
05-02-2008, 17:33
a jak ja już skapituluję i położę ją z powrotem na przewijak, to od razu pojawia się wieeelka fontanna :lol:

no to u nas jest często gęsto podobna sytuacja i już mam obsikaną całą komodę, tatuś naszczęście nie widział jeszcze dzieła swojego synalka :lol:

Anna Nogajska
05-02-2008, 21:46
normalka dziewczyny :lol: dzieję się tak też dlatego, że jak kładziecie dzieciatko to zwalniaja mu się zwieracze:) czasami jesli wysadzacie i dziecko nie sika, to połóżcie na sekunde i znowu wysadźcie :lol: duża szansa powodzenia!

serafinka: to nie przypadek, nie masz szans trafić przypadkiem kilka razy dziennie :lol: twój bronuś nauczył się już zwalniać zwiaracze na życzenie mamusi

ifinoe
05-02-2008, 22:08
to od jutra probujemy z odkładaniem...tylko chyba zamiast wysadzania nad umywalką, wykorzystamy miseczkę