PDA

Zobacz pełną wersję : Twoje Dziecko i kolejny raz wisiadła



Tahiya
19-07-2013, 01:02
W zeszłym roku było tu głośno nt. wiązania chusty, rzekomo dokładnie i wg instrukcji, w artykule z serii "Pamiętnik - Pierwszy rok życia..."

Długo nie trzeba było czekać a pisemko (TD numer 8(742) sierpień 2013) promuje już wisiadła. Innowacyjne Babybjorn i unikalne wsparcie kręgosłupa w Lascal od 0+ w standardzie. :thumbs down:

Ronja
19-07-2013, 07:43
Tak jakby te wisiadła potrzebowały jeszcze dodatkowej promocji...

Magenta
19-07-2013, 08:07
Dokładnie, jak ktoś widzi, że bb to już od razu zakłada, że tak drogie nosidło jest najzdrowsze, bo przecież za taką ceną stoi jakość-zwłaszcza mężczyznom(nie wszystkim znam 1 wyjątek) trudno wytłumaczyć, że niekoniecznie tak jest, a na widok 4-5metrowej szmaty wręcz nabierają pewności, że takie motanie to dopiero dziecku może zaszkodzić... no i jak tu propagować chustonoszenie? Jak już jakaś mamusia byłaby skłonna to za raz na nią facet naskakuje, że za kawał szmaty tyle nie pozwoli jej zapłacić.:frown tu mu już jakość za ceną już nie idzie:confused:

margolcia
19-07-2013, 08:16
Jest już wątek o tym: http://chusty.info/forum/showthread.php/95655-Koszmarne-noszenie-wo%C5%BCenie

Wiewiórka
19-07-2013, 08:33
Kupuj Dziecko a nie twoje dziecko. W Dziecku jest dużo pozytywnego o chustach, ekopieluchach i rodzicielstwie bliskości. Na inne gazetki mam alergię

efcia1981
19-07-2013, 08:48
no i jak tu propagować chustonoszenie? Jak już jakaś mamusia byłaby skłonna to za raz na nią facet naskakuje, że za kawał szmaty tyle nie pozwoli jej zapłacić.:frown tu mu już jakość za ceną już nie idzie:confused:

ja mam zawsze 1 argument, szczególnie w rozmowie z tatusiami - w wisiadle dziecko wisi na kroczu :) to bardzo mocno działa na męską wyobraźnię:cool::cool::cool:

Magenta
20-07-2013, 09:56
Dobre :lool: podziała na wyobraźnię;-)

Walkiria
20-07-2013, 11:09
Tak samo ja mojemu tłumaczyłam baaaardzo obrazowo jak to Krzyś wisi i gniecie sobie klejnoty rodowe :twisted::lool:i od tego tłumaczenia Tulkę mąż przytula i cmoka z zachwytu