PDA

Zobacz pełną wersję : jaką wybrać jako drugą? pomóżcie!



aneta.s
05-02-2008, 13:10
witam!
mam didymos jim długość 4,6 chcę kupić drugą ale nie wiem jaką :confused: mam synka który aktualnie ma 3 miesiące i myślę nad jakąś chustą na lato.... ale jaka będzie lepsza kółkowa? czy druga wiązana? Bardzo proszę o jakieś wskazówki... będę wdzięczna za każdą opinię :)

monjan
05-02-2008, 13:24
zalazy jakie masz potzreby
ja bym wziela babylonie na lato alebo kolkowa na szybkie wypady
albo...babylonie kolkowa:))

kamaal
05-02-2008, 13:31
Ja jako drugą kupiłam kółkową. Super mi się przydaje w domku - jak trzeba szybko i na chwilke dziecia spacyfikować :) i przytulić :slingbaby:

Kanga
05-02-2008, 14:52
polecam krótką wiązaną + kółka. w razie potrzeby możesz zrobić no sew kółkową a jak ci się znudzi to kółka zdjąc i mieć krótką na plecak :D

rillia
05-02-2008, 15:12
Wczoraj przyszła długa babylonia. Jest cudowna, cieniutka, nie grzeje aż tak. Ma jedna jedyna wadę, jest dla mnie za długa. Wisi do połowy łydek. No ale cóż, żal mi jej ciapać:P


witam!
mam didymos jim długość 4,6 chcę kupić drugą ale nie wiem jaką :confused: mam synka który aktualnie ma 3 miesiące i myślę nad jakąś chustą na lato.... ale jaka będzie lepsza kółkowa? czy druga wiązana? Bardzo proszę o jakieś wskazówki... będę wdzięczna za każdą opinię :)

petisu
05-02-2008, 16:21
Ha, ha! A zastrzegalas sie, ze Jim ostatni!

aneta.s
05-02-2008, 16:26
Ha, ha! A zastrzegalas sie, ze Jim ostatni!
sama rozumiesz... :oops: choroba..... ale to dlatego że udało mi sie sprzedać bebelulu dość fajnie.... a pozatym mogłabyś coś pomóc.....zastanawiam się nad kółkowym leo natur

petisu
05-02-2008, 16:46
Moge Ci wyslac moje Leo rouge do sprobowania :) I krotkie wiazane Leo natur. :)

aneta.s
05-02-2008, 16:48
poważnie? :lol: nie wiem co napisać....będe zobowiązana.... :oops: hm.... nie wiem jak ja Ci się za to wszystko odwdzięczę.... :roll:

aneta.s
05-02-2008, 16:50
swoją drogą.... to pochwal się jakie Ty w końcu masz chusty.... pewnie niezły stosik.... :wink:

rillia
06-02-2008, 00:46
Dałaś mi do myślenia która będzie następna. I powiem, że nie wiem... za duży wybór. Musiałabym trochę pomacać. W niedziele idę na warsztaty chustomanii mam nadzieje, że uda mi sie w czymś zakochać:D

agrescik
06-02-2008, 01:25
witam!
mam didymos jim długość 4,6 chcę kupić drugą ale nie wiem jaką mam synka który aktualnie ma 3 miesiące i myślę nad jakąś chustą na lato.... ale jaka będzie lepsza kółkowa? czy druga wiązana? Bardzo proszę o jakieś wskazówki... będę wdzięczna za każdą opinię

mam podobnie :D
Synek ma 3 miesiace, pierwsza kupiłam hoppa 4,6 a teraz zastanawiam sie nad kólkowa...i szukam, czytam,sledze

petisu
06-02-2008, 05:13
anetko-mam Lise 3,6, Leo natur 3,6, Leo rouge kolkowy, Indio z konopiami 3,6 (jeszcze go na oczy nie widzialam, bo dotarl po moim wyjezdzie), no i te 4 Chimparoo, ale chyba po puszczeniu ich do potestowania gdzies je opchne po nizszej cenie, bo to 4,6 jest, a ja gustuje w krotkich, i tak z nich wszystko wiaze. :)

aneta.s
06-02-2008, 08:11
petisu to będę wdzięczna jakbyś podesłała coś obejżeć.... i poopróbować.... :mighty: może mi by też taka krótka starczyła.... :?: z jima dość dużo mi zostaje.... :wink: no i oczywiście czekam na opis wrażeń z indio :lol: jak już obejżysz i pomacasz ;)