PDA

Zobacz pełną wersję : zewelinal



belfe
12-07-2013, 16:33
bardzo mi przykro ze muszę to napisać :(
zewelinal prosila 25 czerwca o rezerwacje chusty (w moim watku sprzedazowym napisała że chustę bierze na 100% ) do 1 lipca bo wtedy dostanie wyplate, miną 1 lipca, 2, 3 ,4 , 5 i zapytałam kiedy bedzie wplata, poprosila mnie o cierpliowsc bo musi dojsc na poczte bo nie da rady wplaty zrobic z konta i co ciekawe poprosiła o zdjęcia chusty, ok, zrobilam , wyslalam , i cisza, wczoraj pytam kiedy bedzie wplata bo dosc dlugo czekam a ona mi na to (w skrócie )ze chusty nie bierze - tak sie nie robi, tym bardziej że pytałam w pw czy na pewno ja mam trzymac dla niej - napisała ze bierze indio na 100% , mialam szanse sprzedac indio za 450zł, szansa przepadła:evil: bo trzymalam dla niej chustę niepotrzebnie ponad 2 tyg

beniutka_bo
18-07-2013, 12:06
Również mam problem z tą forumką. 11.07 rozpoczęłam z nią korespondencję ws. chusty Laura Didymos, ogłaszanej przez nią na tut.chustostraganie, jak również na bazarku chustowym Gazety.pl. Dopóki nie wysłałam jej przelewu za chustę i potwierdzenia wygenerowanego przez bank, odpisywała na maile ekspresem, w ostatnim, na który otrzymałam odpowiedź, z 12.07 prosiłam o informację ws. wysyłki, żebym wiedziała, +/- kiedy mogę się spodziewać przesyłki . Miała chustę wysłac w poniedziałek, mamy czwartek, a ja nie mam ani chusty, ani ŻADNEJ informacji o ewentualnej wysyłce. Dodam, że z innej transakcji,a inną forumką, chusta wysłana we wtorek była u mnie wczoraj. Moim zdaniem to nieodpowiedzialne podejście, ogólnie- nie polecam.

Edytuję post na bardzo wyraźne życzenie zewelinal.
Dopiero jak opisałam tu sytuację, to się odezwała dając mi prawo do "rozżalenia" dopiero po 2-3 tygodniach, gdzie w kontakcie z ludźmi na różnych bazarkach to nie do pomyślenia. Podobno chusta w drodze.
Zdania nie zmieniam.

Chusta dotarła w piątek, 19.07, bez adresu nadawcy na paczce. Ważne, że wreszcie jest i nie muszę już pisać w próżnię.

rodzynka007
18-07-2013, 22:44
a ja odniosłam bardzo pozytywne wrażenie, w czerwcu kupowałam u zewelinal chustę LL tęczową i wszystko sprawnie poszło. Chusta otrzymałam kurierem przyjechała do mnie wyprana, pachnąca i wyprasowana. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do kontaktu. transakcja odbywała się w weekend a w środę chusta była już u mnie :) I jestem z niej bardzo zadowolona :) dziękuje bardzo za udaną transakcję :thumbs up:

annya
18-07-2013, 23:16
Również mam problem z tą forumką. 11.07 rozpoczęłam z nią korespondencję ws. chusty Laura Didymos, ogłaszanej przez nią na tut.chustostraganie, jak również na bazarku chustowym Gazety.pl. Dopóki nie wysłałam jej przelewu za chustę i potwierdzenia wygenerowanego przez bank, odpisywała na maile ekspresem, w ostatnim, na który otrzymałam odpowiedź, z 12.07 prosiłam o informację ws. wysyłki, żebym wiedziała, +/- kiedy mogę się spodziewać przesyłki . Miała chustę wysłac w poniedziałek, mamy czwartek, a ja nie mam ani chusty, ani ŻADNEJ informacji o ewentualnej wysyłce. Dodam, że z innej transakcji,a inną forumką, chusta wysłana we wtorek była u mnie wczoraj. Moim zdaniem to nieodpowiedzialne podejście, ogólnie- nie polecam.

Edytuję post na bardzo wyraźne życzenie zewelinal.
Dopiero jak opisałam tu sytuację, to się odezwała dając mi prawo do "rozżalenia" dopiero po 2-3 tygodniach, gdzie w kontakcie z ludźmi na różnych bazarkach to nie do pomyślenia. Podobno chusta w drodze.
Zdania nie zmieniam.


Nie ogarniam, dlaczego po 2-3 tygodniach?
W przypadku wątpliwości sugeruję sprawę zgłosić do moderatorów.

Bonita
19-07-2013, 09:22
Sprzedałam zewelinal chustę, nie miałam z transakcją żadnych problemów. Zewelinal zrobiła przelew przez pocztę polską, więc musiałam poczekać na pieniądze nieco dłużej (jak to przelew przez pp), ale wszystko było ustalone i pieniądze przyszły na czas. Chustę wysłałam po zaksięgowaniu wpłaty (zawsze tak robię). Absolutnie nie mam najmniejszych zastrzeżeń :thumbs up::thumbs up::thumbs up:

cube
19-07-2013, 17:00
Niedawno zewelinal kupowała ode mnie chustę i wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów. Świetny kontakt, miła wymiana pw, pieniądze przelane błyskawicznie, potwierdzony odbiór przesyłki, nie miałam żadnych zastrzeżeń :D Podsumowując transakcja bardzo udana :thumbs up:

maglat
29-07-2013, 17:00
Kupiłam chustę od zewelinal. Transakcja przebiegła bezproblemowo. Dobry kontakt, szybka przesyłka i chusta zgodna z opisem, uprana i wyprasowana. Ja nie mam żadnych uwag i zastrzeżeń.

scarlet
31-07-2013, 15:03
Sprzedawałam chustę zewelinal - pieniądze poszły w dwóch turach ale łącznie czekałam 5 dni roboczych na co się zgodziłam ( w tym było przesłanie pieniędzy przez pocztę).

Dla mnie transakcja bez problemów, bardzo miła :) Polecam :)

Marciula
04-11-2013, 13:22
Sprzedawałam chustę zewelinal - wszystko bezproblemowo :) polecam i dziękuję :)

ania_i
09-11-2013, 21:42
Kupilam chuste, wszystko bylo ok.

kasia1990
18-03-2014, 23:40
Kupiłam chustę od Zewelinal i jestem zadowolona

anija
09-04-2014, 17:05
Ja również kupiłam chustę od zewelinal (http://www.chusty.info/forum/member.php/12624-zewelinal) i wszystko przebiegło zupełnie normalnie. Polecam