PDA

Zobacz pełną wersję : Oscha Boutique!!



Kamila
12-07-2013, 12:51
Genialne posuniecie! Zeby w jakis sposob zachowac osuwajace sie juz powoli zainteresowanie marka, Oscha wprowadza rownolegla marke Oscha Boutique, ktora bedzie prowadzila sprzedaz jedynie super limitowanych serii, unikalnych wzorow, ciekawych kombinacji w skladzie i super jakosci przedzy. Juz nie moge sie doczekac :D
..no bo to o czym sie teraz mowi, to marki, ktore sa mega ekskluzywne i tylko dlatego, ze sa mega ekskluzywne :)

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1014427_540005302704078_1300596980_n.jpg

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=540005302704078&set=a.206481829389762.44978.200747609963184&type=1&theater

Kamila
12-07-2013, 12:52
teraz tylko ciekawe czy to bedzie dalej sie odbywac na zasadzie losowan, czy tez starego, dobrego polowania na wypust..

_agata89
12-07-2013, 12:54
ciekawa jestem jak szalone będą ceny i czy powrócą polowania..

owieczka33
12-07-2013, 13:09
Ciekawe... ciekawe...:)

samuela
12-07-2013, 13:36
Czerwone Okinami!:heart:

Martulec
12-07-2013, 13:48
czyli będą robić to samo co do tej pory tylko bardziej? :)

Kamila
12-07-2013, 13:56
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1006227_540020002702608_1026669668_n.jpg

Czarne roze (wzor w nowym wydaniu)
Margo 50% moher 50% bawelna

utkano tylko cztery chusty i jedna kolkowa

greeneddie
12-07-2013, 14:12
Ciekawe jak szalone będą ceny tych chust :lol:

samuela
12-07-2013, 14:15
Były moherowe berety, teraz są moherowe chusty.
Piękna! Ale pewnie będzie gryzła.

aginia
12-07-2013, 14:26
Brzydkie te róże:(

Alassea
12-07-2013, 14:29
A moim zdaniem ten pomysł to przesada :bduh:

MonikaK
12-07-2013, 14:38
chyba im rynek podupadł po artipoppe :D ceny pewnie będa mega kosmiczne. ale posunięcie ciekawe :)

madzi
12-07-2013, 14:46
kompletnie nie czuję tego, co robią... to jakaś próba podniesienia się z upadku?? Myśleli, że będą na fali przez cały czas...

yvona
12-07-2013, 14:47
poschaleli

MonikaK
12-07-2013, 14:48
wydaje mi się (ale to bardzo moje wynurzenia :D) że im obroty spadają, próbuja choć trochę się odbić. prawda jest taka że oscha ma 4/ 5 wzorów na krzyż, w ilu kolorach można je utkać? no ładne są to prawda, ale jest ich coraz więcej a ceny nie spadają. I rynek się nasyca.

milorzab
12-07-2013, 14:50
ja nie czuję, ale nie wiem, nie znam się
mam raczej wrażenie, że to oschę samą w sobie zupełnie pogrąży...
ufff, że mam chustoprzesyt...

yvona
12-07-2013, 14:57
Takie lanserskie ruchy powoduja, ze trace serce do pomyslodawcow. No mysle, ze beda sie sprzedawaly, bo ze cztery swiry na pewno beda (w sensie, ze beda chcialy wydac kupe kasy na sam smak luksusu), ale na dluzsza mete... taka chusta bedzie bardzo ciezko sprzedawalna pozniej. No ale moze sie nie znam.

madlles
12-07-2013, 15:11
£££££££££££££££££££££££££ ££££££

jak czytam o ekskluzywnych chustach
to mam przed oczami ekskluzywne kwoty..
moher? wprowadzają jakieś niewypróbowane dziwactwa..stąd sztuk 4 :lool:
Moher się super mechaci i nie należy
do wytrzymałych rodzajów wełny..
nie napisali, że dla dziecia
o wadze piórkowej? :hmm:

£££££££££££££££££££££££££ ££££££

greeneddie
12-07-2013, 15:50
£££££££££££££££££££££££££ ££££££

jak czytam o ekskluzywnych chustach
to mam przed oczami ekskluzywne kwoty..
moher? wprowadzają jakieś niewypróbowane dziwactwa..stąd sztuk 4 :lool:
Moher się super mechaci i nie należy
do wytrzymałych rodzajów wełny..
nie napisali, że dla dziecia
o wadze piórkowej? :hmm:

£££££££££££££££££££££££££ ££££££

Bo to chusta czysto kolekcjonerska do głaskanie i patrzenia a nie dziecka noszenia :lool:

essmay
12-07-2013, 16:18
Bo to chusta czysto kolekcjonerska do głaskanie i patrzenia a nie dziecka noszenia :lool:
czyli taki bieżnik?
zawsze można jako szalik nosić :D

madzi piękny masz awatarek :love:

brikola
12-07-2013, 16:38
ja tez trace serce do takich lanserskich posuniec...:/

smutne jest to, że w ogóle te chusty są takie droooogie :/ przygoda z noszeniem jest siłą rzeczy krótkotrwala a przykre jest to jak jakaś chusta porywa serce a nie stać cię na nią za chiny ludowe... :/ a przeciez nie jest w niczym lepsza od większości na rynku (pomijając wzór)

FatalFuchsia
12-07-2013, 16:52
No takie Oschowe Artipoppe - nie komentuję, bo już Artipoppe to dla mnie przegięcie.

Natomiast nie widzę "upadku" Oschy o którym piszecie - przy wszystkich losowaniach wciąż na FB piski, jakby Beatlesi znów do Ameryki zawitali:cool:.

Jeżeli mówicie o cenach używanych chust to owszem, stały się normalne i zaczęły podlegać wahaniom sezonowym, tak jak np. Didymosy - ja nie narzekam. Nigdy nie oczekiwałam, że zarobię na chustach, cieszę się że mogę nosić:).

O ironio, wy tu o upadku Oschy, a ze mną NIKT się nie chcę wymienić na Alto Blackthorn 6, choć mam do wyboru fajne rzeczy (nie tylko Osche) i ostatni Blackthorn, którego śledziłam na Ebayu osiągnął cenę połowy retaila!

madzi
12-07-2013, 17:04
przy wszystkich losowaniach wciąż na FB piski, jakby Beatlesi znów do Ameryki zawitali:cool:.

:lool::lool::lool::applause::applause::applause::t humbs up::thumbs up::thumbs up:

amst
12-07-2013, 17:24
Nie myślę o upadku Oschy ale raczej o spadku zainteresowania ponieważ kolejny rzut nie wywołuje takiego wzrostu poziomu adrenaliny (mówię o sobie np.)
Natomiast fajna to wizja na odświeżenie wizerunku firmy - megalimity dla kolekcjonerów i Oscha dla wszystkich w dotychczasowym wydaniu.
Bo rozumiem że dotychczasowa wersja zostanie równolegle :idea::?:

Marciula
12-07-2013, 17:57
Arbuzowe Okinami :hide:
Ale to ciemne Nouveau muszę mieć.
Róże moherowe mi się nie podobają na szczęście :)

Kamila
18-07-2013, 13:36
pffffffffffffffff a ja sie zastanawiam, czy ceny roz Chambray to dlatego ze wchodza w sklad Boutique - czy ze polecialy do Will & Kate

ja sie pytam...

owieczka33
19-07-2013, 10:51
A ja sobie myślę tak-są ludzie bajecznie bogaci, tak bogaci, że sobie nawet nie wyobrażamy, jak mozna miec tyle kasy. I ci ludzie niekiedy potrzebuja czegoś co sprawi, ze poczuja się wyjątkowi. Czasem dla siebie, czasem dla szpanu przed innymi równie bogatymi. To dla nich są mega limity- mają jedną z 4 chust na świecie! Waaaa!

kashinka
19-07-2013, 11:17
dla mnie chustowanie zawsze bylo, po czesci, prztyczkiem w nos powrzechnie przyjetych norm.

mowilo sie kiedys, ze didek to mercedes wsrod chust, czym jest oscha, lub szpanerski artipoppe?

w tym momencie widze koniec pasji ku chustowaniu, a tylko chciejstwo - ze strony oschy, finansowe, a ze strony klientow - snobistyczne. zal.
bo chustowanie, chustonoszenie to jest 'cos', a chusta sama w sobie, to jest nic.

yvona
19-07-2013, 11:54
A to chyba ze wszystkim tak jest, taka ludzka natura.

Kamila
19-07-2013, 12:04
Ja rozumiem zaspokojenie checi poczucia sie kims wyjatkowym ekskluzywna chusta. Tak jest we wszystkich dziedzinach zycia - tzn rozne polki dotyczace tego samego produktu. Jest majonez pomorski, i jest Hellmans. Majonez jak majonez.
Sa wiec chusty Nati, Hoppediz, Didymos z calkiem normalnej cenowej polki. Sa rowniez chusty dla tych, ktorzy oprocz nosszenia, chca miec cos ekstra - ekskluzywnosc, lepsze jakosciowo materialy, designerski wyglad. Normalne, zawsze tak bylo.

Ja sie w sumie pytam dlaczego roze 50% lnu kosztuja 70 funtow wiecej niz normalnie kosztowaly. Ten sam wzor, ten sam sklad, wiec za co ta wyzsza cena? Mysle, ze powinni sie troche wysilic, by zawolac ot tak sobie wyzsza cene... Utkac cos w nowym wzorze, z emocjonujacym skladem. To nawet chyba nie byla egipska bawelna (drozsza) w tej chuscie...

Nie kwestionuje, ze chusty Oschy sa genialne i absolutnie warte tej kasy, ale ten chwyt jest nieco ponizej pasa...

kashinka
19-07-2013, 12:40
oczywiscie, wiem jakie zasady obowiazuja na rynku :)
osobiscie zawsze staram sie trzymac swoich wartosci, a ze sa nieco idealistyczne ;).....

aginia
19-07-2013, 15:02
Ja rozumiem zaspokojenie checi poczucia sie kims wyjatkowym ekskluzywna chusta. Tak jest we wszystkich dziedzinach zycia - tzn rozne polki dotyczace tego samego produktu. Jest majonez pomorski, i jest Hellmans. Majonez jak majonez.
Sa wiec chusty Nati, Hoppediz, Didymos z calkiem normalnej cenowej polki. Sa rowniez chusty dla tych, ktorzy oprocz nosszenia, chca miec cos ekstra - ekskluzywnosc, lepsze jakosciowo materialy, designerski wyglad. Normalne, zawsze tak bylo.

Ja sie w sumie pytam dlaczego roze 50% lnu kosztuja 70 funtow wiecej niz normalnie kosztowaly. Ten sam wzor, ten sam sklad, wiec za co ta wyzsza cena? Mysle, ze powinni sie troche wysilic, by zawolac ot tak sobie wyzsza cene... Utkac cos w nowym wzorze, z emocjonujacym skladem. To nawet chyba nie byla egipska bawelna (drozsza) w tej chuscie...

Nie kwestionuje, ze chusty Oschy sa genialne i absolutnie warte tej kasy, ale ten chwyt jest nieco ponizej pasa...

Myśłam o tym samym:) Wyobrażałam sobie raczej że chusty w ramach boutique to beda wyjatkowe połaczenia materiałów, kompletnie nowe wzory, testery itd Nowy kolor znanego juz wzoru to skok na kasę inaczej sobie tego nie moge wytłumaczyć...szkoda:(

yvona
06-09-2013, 11:14
Widzialyscie, tak po cichu wrzucili i bez losowania :P

http://www.oschaslings.com/product/detail/352

greeneddie
06-09-2013, 13:59
Widzialyscie, tak po cichu wrzucili i bez losowania :P

http://www.oschaslings.com/product/detail/352

O jacie jaka ładna - mam Fade Marinę i ten kolor jest rewelacyjny :love:
Dobrze, że nie widziałam :lol: